NYNÍ ZAVŘENO
otvíráme již brzy.
Tel.

CENTRUM PIVNÍCH VYNÁLEZŮ Alfreda Beernitze

Vítejte v Centru pivních vynálezů Alfreda Beernitze, místu, kde se alchymie snoubí s chutí i zábavou. Kráčejíce ve šlépějích našeho velkého tajemného vynálezce, vzdáváme hold jeho světu pivních objevů, pokusů, chutí i tajemných zážitků. Navštívíte-li Jeseníky, určitě nezapomeňte zavítat do našeho nevšedního podniku, který se již brzy otevře v nové, dostupnější lokalitě. Slavnostní otevření se blíží a s ním i naše pozvání.


Atrakce a minimuzeum

Víte jak vznikalo Malé pivo? Jak se tajemný jesenický kraj podepsal na vynálezech Alfreda Beernitze? Co je to Gustatus? Jak přišel na svět minipivovar, může být pivo historicky prvním nápojem, který svým složením inspiroval k úspěšnému bádání nad nápojem dlouhověkosti? To vše a mnohem více se brzy budete moci dozvědět a okusit v našem světě nevšedních zážitků.

Led a oheň jsou živly, které vám otevřou dveře k jedinečné ochutnávce nových piv a nápojů pomocí unikátních zlepšováků a vynálezů, jimž Alfred zasvětil svůj život. Na vlastní kůži okusíte některé z pokusů, jako hořící pivo, mlhové limonády s chladicími Gustáty, podchlazenými na -100°C, vzplanutí rukou pomocí unikátní pivní pěny, optické klamy, záhady alchymie a další.

Takže až dorazíte do Jeseníku a budete chtít zakusit odlesk tajemna, nezapomeňte, že je tady jedno unikátní místo: CENTRUM PIVNÍCH VYNÁLEZŮ Alfreda Beernitze.

Napište nám